יציאה למסע - תחנה ראשונההעולם שלנו היום מאתגר ביותר. היציאה לעולם כל בוקר דורשת מאיתנו אומץ, נחישות, מולטיטסקינג, מיקוד, ​אנרגיה והרבה.

בכל שניה אנחנו מוצפים מכל הכיוונים, מסכים, אנשים, פרסומות, תכנים מכל הסוגים וכולם רוצים פיסה מאיתנו.

וכשהעייפות מצטברת עולות המחשבות והתהיות, ואולי אפילו שאלות קיומיות. למה אני צריך/ה את זה?​​ ​למה כל הטירוף הזה? ומתי הקרסולה הזו בדיוק נעצרת? או שבעצם היא כבר נעצרה והנה אני יורדת ממנה באופן מודע, לעצור, להסתכל על החיים, על הסביבה, על האחר, עוצרת, לנשום ולבחור, לבחור באופן מודע - איך ייראו החיים שלי.

לפני שלוש שנים שאלתי את עצמי איך אני עושה את זה?

איך אני גם מנהלת עסק, גם מנהלת בית, גם אמא במשרה מלאה לבת פחות שנה, בן 4 ובן 5 וגם דואגת לעצמי, לבריאות לשפיות שלי, ועל הדרך במעט זמן שנשאר מנהלת זוגיות, ​ואיך לעזאזל אני שומרת על קשרי החברות המעטים והרופפים משכבר, שלא לדבק על ספורט או תחביבים וזמן שקט "רחמנא לצילן".

אז יצאתי למסע ובתור סקרנית מושבעת פניתי לדוקטור הקבוע שלי, "דר גוגל"! ומשם התגלגלתי די מהר לאלוהים החדש שלי, או לפחות ככה אני קוראת לו: "YouTube is my God". מבלי להתריס את אלוהים גיליתי שיוטיוב הוא האלוהים החדש שלי, הוא עונה לי על כל שאלה, מביא לפתחי מידע, מגלה לי עולמות קסומים ונחבאים ומאפשר לי על הדרך לקפל כביסה, לבשל ולעשות יוגה.

בשלוש השנים האלו כמות התוכן שצרכתי היא אינסופית אלפי שעות של הרצאות, ספרים דיגיטליים, קורסים וספרים פיזיים.

מהיוטיוב, לאדיובל, משם לפודקאסט להרצאת TED ואז לאיזה ספר ​פיזי טוב.

גומעת ובולעת מידע ומגלה עולם שלם ומרתק של התפתחות אישית ורוחנית, תחום שיצא לי להתקל בו בגיל צעיר אך החיים עצמם הרחיקו אותי ממנו לעבר המסלול הרגיל של החיים. והעולם הזה כל כך ריתק אותי שהחלטתי לא רק להיעזר בו אלא גם ללמוד אותו ולשתף אותו עם העולם.

אני מרגישה שלמידה עצמית התפתחותית, כזו שנותנת לנו ​כ​לים להתמודד עם החיים להבין את מהות קיומנו להבין דפוסים ופרדיגמות לחיות חיים מאושרים ומשמעותיים מתחילה בלימוד עלינו על נפש האדם על המחשבות על השאלות על מקורנו ועל תפקידנו בעולם על מערכות היחסים שלנו ועל הגשמת חלומות.

אני מזמינה ​אותך להצטרף אליי למסע ב​ו אשתף אותך בכל הידע המרתק שעומד לרשותנו, הרחק מהחדשות, הסדרות והריאליטי.

​אני אשמח לשתף את ​הידע ו​ה​מידע שאני אוגרת, ​לאתגר אותך, לערער לרגע את קיומנו ובעיקר מקווה לעורר בך טיפת השראה.

תודה על הזמן היקר שלכם

שירה

(פוסט זה נכתב בלשון נקבה אך פונה לשני המינים)

#בלוג #שירהקינן #מסע #התפתחות #כתיבה #אימון #יוטיוב

3 views0 comments

Recent Posts

See All
  • וואטסאפ (1)
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

@ כל הזכויות שמורות לשירה קינן 2017