על נשמות, רוח וצלצוליםאחד הסרטים הכי אהובים עליי הוא "עיר של מלאכים" עם מג ראיין וניקולס קייג'. בסרט, קייג' מגלם מלאך בעיר המלאכים – לוס אנג'לס ומג ראיין היא מנתחת בכירה שנוגעת במוות מדיי יום. המלאך כמובן מתאהב במנתחת היפה ומבקש לחזור לחיות בין בני האדם כדי שיוכל לממש את אהבתו.

אני זוכרת שבעבר הייתי צופה בסרט פעם בשנה (לפחות) והוא עדיין נמצא ברשימת הסרטים האהובים עליי, בכל פעם שאני צופה בסרט אני אבכה כאילו זו הפעם הראשונה שאני צופה בו. לא חוכמה גדולה בהתחשב בזה שאני בכיינית גדולה, בטח בסרטים, אבל אני מודה שרומן של בן אדם עם מלאך זה דרגה אחת מעל בסולם הריגוש שלי.

אם יש דבר אחד שאני ממש אוהבת זה ללמוד. המורים שלי בתיכון יופתעו מאוד לשמוע את זה, עד היום כשאני פוגשת מדי פעם את המחנך שלי מימי התיכון הוא מזכיר לי בכל פעם איך הוא היה מתחנן אליי שאני אבוא לבית-ספר. זה לא שלא הייתי באה, הייתי מגיעה עד לשער פוגשת חברים ואז עם הטוסטוסים היינו נוסעים לנו לים או לכל מקום אחר שאינו בית ספר. עד היום זו חידה בעיניי איך השגתי תעודת בגרות – אבל זה כבר שייך לעבר.

והאמת שיש כל כך הרבה דברים מעניינים בעולם ללמוד, לצערי 99% מהם בכלל לא נלמדים בבית ספר אלא נמצאים על מדפי הספרים הארוכים, אצל אנשים מעניינים ובכל פינה בעולם שרק תדרכו בה.

אלה - אחותי הקטנה והיפה, היא הרבה פעמים המורה שלי. ביחד נפתחנו לעולם ההתפתחות האישית ואז היא לקחה צעד אחד קדימה ולמדה את עולמות התת מודע וכל מה שנמצא מאחורי הקלעים של החיים שלנו.

ואלה היא לא רק תלמידה היא גם מורה וכשהיא מתחילה ללמד אני נשארת פעורת פה, כי כמות הידע שהילדה הזו אוצרת בתוכה זה לא פחות מאנציקלופדיה.

אנחנו קוראות ספרים כמו "שיחות עם אלוהים", "מסע הנשמות" ועכשיו אצלי על המדף מככב הספר "מכתבים מהעולם הבא" ההמלצה האחרונה מבית אלה קינן.

אני כבר המון זמן מאזינה לאברהם היקס. למי שלא מכיר אספר בקצרה מדובר על אישה אמריקאית בשם אסתר היקס שמתקשרת קבוצת נשמות או במילים אחרות תודעה קולקטיבית שמתקשרים דרכה, בכל שבוע היא מסתובבת ברחבי ארצות הברית ופוגשת מאות ואלפי אנשים כדי לענות על שלל שאלות (אגב תמיד עם אותה התשובה) במטרה להזכיר לנו בני האדם מי אנחנו ומה באנו לעשות כאן בכדור הארץ.

אני מודה שכמה שאני מאמינה בדברים האלו תמיד מכונן בי הספק. אבל כמו שכשאתה מתפתח זה דרך חד סטרית ולא ניתן לחזור אחורה גם בעולם הרוח והצלצולים ברגע שאתה נחשף לעולם המרתק הזה כבר קשה לעשות לו unfreind והרעיון הזה תופס את מקומו במודע וחוץ מזה החלטתי שאם אני יכולה ללמוד דברים שימנעו ממני לחוות תסכול וכאב מה טוב. אפילו שאנחנו לא מדברים על זה בגלוי חלק מאוד נכבד מהאנושות מבין בצורה כזו או אחרת את העולם מאחורי הקלעים וגם מאמין בו, יעידו על כך מאות אלפי הסרטונים של אברהם היקס ביוטיוב כמו כל הספרים בנושא, קורסים ואינסוף המטפלים מכל הסוגים.


בספר "מכתבים מהעולם הבא" מתקשרת הסופרת את בעלה המנוח

של חברה ש"חוזר" אחרי השבעה שלו כדי לתקשר להן את הספר במטרה לעזור לנו להבין שמטרת החיים של כולנו בכדור הארץ היא אך ורק מסע של התפתחות של האנושות כולה שנמצאת "למעלה" ו"למטה".

במובן מסוים הספר הזה מתלבש לי כמו כפפה לתיאוריה שטפחתי והמצאתי וגם כתבתי עליה לפני שבועיים– מנגנון התיקון האוטומטי – אולי לא במקרה בכלל הספר הזה הגיע עכשיו, הוא מתקשר בדיוק לרעיון שאנחנו מתפתחים כל הזמן ובניגוד לרואי הרעות העולם הולך תמיד בכיוון אחד.

הספר מסביר מהי נשמה, מהו גלגול, מה קורה בשלב שנשמה מסיימת את הגלגול שלה וחוזרת "למעלה", מהו שיעור ואיך ועם מי בוחרת נשמה לרדת לעוד התנסות על כדור הארץ.

העולם שמתואר בספר הזה נמצא מאחורי הרעיון של החיים הסיזיפיים שכולנו קנינו כשהגענו לחיים האלו. מאוד מרעננת המחשבה שהחיים הם סוג של "משחק", "חוויה" שבאנו על מנת להוציא את המרב מן החוויה, מרגש אותי הרעיון שהאנשים הקרובים אליי הם נשמות שפגשתי ועוד אפגוש בגלגולים הבאים וגם העולם ש"למעלה" והכי מרגש אותי לדעת שזהו משחק אינסופי זה בחלט מוריד את הפחד והעצבות מהאופציה של סוף החיים ומאפשר לחיות את היום יום במלוא העוצמה והאמונה.

אז מה לקחת מהפוסט היום: קודם כל השחיים זה רוח וצלצולים וכמו באוניברסיטה וכמו במבחני הבגרות מסתבר שגם בחיים יש מועד ב' בגלגול הבא נוכל להשיג את מה שלא הצלחנו להשיג בגלגול הזה וכמובן שהאנשים הקרובים לנו ימשיכו להיות קרובים לנו גם בגלגולים הבאים. אז שיהיה גלגול מהנה ומועיל לכולנו.

#אמונה #עירשלמלאכים #נשמות #גלגולים #רוח #שינוי #שירהקינן #שירהאורןקינן #מאמנתאישית #קואצ39ינג #אימוןאישי #אימון #התפתחות #התפתחותאישית

13 views0 comments

Recent Posts

See All
  • וואטסאפ (1)
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

@ כל הזכויות שמורות לשירה קינן 2017